Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Radykalne Wybaczenie

7 maja 2022-10:00:13:00

150zł
To Tu RADYKALNE WYBACZANIE- droga do wolności
“Twoje dzisiejsze życie jest skutkiem tego, co robiłeś wczoraj. Jeśli chcesz coś zmienić, zmień swoje zachowania, które doprowadziły cię do dnia dzisiejszego. To naprawdę najprostsze, co możesz zrobić.”
Mariusz Włoczysiak
Jeśli z jakiegoś powodu przepełnia Cię żal, gniew lub poczucie winy lub cierpisz z powodu powracającego problemu, a może nie jesteś zadowolona/zadowolony z życia- otrzymasz narzędzia, które na co dzień pomogą Ci w uwalnianiu emocji i lepszym radzeniu sobie z nimi.
Na spotkaniu zapoznasz się z etapami Radykalnego Wybaczania oraz otrzymasz jego narzędzia by móc wybrać dla siebie najbardziej odpowiednie.
Porozmawiamy również o tym czym różni się Radykalne Wybaczanie od tradycyjnego. Już teraz zdradzę Ci, że przede wszystkim jest ono wolne od osądzania i obwiniania. Wychodząc z pozycji ofiary poprzez wysokie wibracje odstawiasz na boczny plan swoje ego i pracujesz w świecie prawdy duchowej. Uświadamiasz sobie, że nie ma przypadków dzięki czemu w zgodzie z samym sobą poddajesz się temu co jest. Nie szukasz problemu w innych tylko dostrzegasz go tam gdzie faktycznie on tkwi a jego rozwiązanie następuje poprzez kreowanie własnej rzeczywistości.
W drugiej części spotkania zaproszę Cię do wzięcia udziału w ceremonii Radykalnego Wybaczania. Poprowadzę Cię przez ten proces byś wreszcie raz na zawsze mógł / mogła domknąć nurtujący Cię temat.
Jeśli poczujesz, że ten proces jest dla Ciebie to już dzisiaj zapraszam Cię do wzięcia w nim udziału. Będę tam z Tobą i poprowadzę Cię przez wszystkie jego etapy.
Aby wziąć udział w spotkaniu obowiązują zapisy oraz wpłata darowizny na cele statutowe GW CZĘSTOCHOWA1- szczegóły w wiadomości prywatnej.
150zł (dla powtarzających 50zł)
mgr Dominika KALYTA-ZYMEK
– Certyfikowany Trener Radykalnego Wybaczania i Manifestacji Marzeń
– Konsultant Totalnej Biologii
– Terapeuta Theta Healing
– Diagnosta Radiestezyjny

Szczegóły

Data:
7 maja 2022
Godzina:
10:00:13:00
Koszt:
150zł

Organizator

To Tu Częstochowa
Telefon:
797 233 530
Zobacz stronę dla: Organizator

Miejsce wydarzenia

Jasnogórska 15 lok.1A, Częstochowa
ul. Jasnogórska 15 lok.1A
Częstochowa, Poland
+ Google Map
Telefon:
797 233 530
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia