Przedstawiamy dr Macieja Adamskiego

Rozpoczynamy prezentację naszych gości, którzy wystąpią przed Wami podczas PEŁNI ZDROWIA NA STARYCH WIBRACJACH w Filharmonii Śląskiej, 5 listopada.

Całość rozpocznie dr hab. Maciej Adamski z wykładem “Wpływ wibracji dźwięku na organizm człowieka”. Profesor jest wykładowcą na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

W ramach przedstawienia jego osoby, przedstawiamy jego tekst, który możemy potraktować jako autorskie zaproszenie na nasze wydarzenie:

“Życie zostało zaprojektowane przez Stwórcę – Najwyższy Intelekt, dlatego istnieje. Wszystko jest energią, wibruje, utrzymuje procesy wszelkiego życia. Jesteśmy darem Miłości Stwórcy. Miłości, która pokonuje wszelką przestrzeń i czas. Aby zadziałała, należy nawzajem sobie wybaczyć. Zacznijmy od siebie. Nauczmy jej nasze ego. Obdarzajmy bezwarunkową miłością wszystkich i wszystko. Zależy to od naszego poziomu świadomości. Niech trwa wiecznie, niech nas wspomaga w ten czas próby. Człowiek jest szczęśliwy i spełniony, kiedy odwołuje się do miłości i Najwyższego Dobra – Stwórcy, pozostając w harmonii z samym sobą i ze światem.”