Kilka słów o Nas

Pełnia Zdrowia to autorski projekt Ryszarda Sadłonia, w którym bardzo mocno akcentujemy fakt, że zdrowy duch wpływa na zdrowe ciało, a nie tylko odwrotnie. Dlatego nasze motto to „Radość, taniec, śpiew – 3 kroki do Pełni Zdrowia”. Sam projekt jest naturalną kontynuacją Wiosny Zdrowia, którą Ryszard Sadłoń razem z Cezarym Grzesiukiem i Jerzym Ziębą zorganizował w katowickim Spodku. Do wygłoszenia wykładów zaproszeni wtedy zostali przez Jerzego Ziębę: dr Bożena Kilarski, dr Jorge D. Flechas, dr Helmut B. Retzek, dr Hubert Czerniak, dr Jacek Borowicz, dr Janusz Kołodziejczyk, dr Andrew Wakefield i dr Thomas Levy. Wydarzenie zgromadziło ponad 4 tysiące uczestników i odbiło się szerokim wśród promotorów zdrowego trybu życia.

Pierwsza impreza z cyklu Pełni Zdrowia odbyła się w 2018 roku w Świętochłowicach, rok później zawitaliśmy z naszym Festiwalem do Rudy Śląskiej, a w 2020 mieliśmy przyjemność zagościć w Arenie Gliwice. Na wszystkich z nich, oprócz dużej wiedzy zawartej w wykładach, prezentowaliśmy uczestnikom program artystyczny. Oprócz dużych Festiwali zorganizowaliśmy wiele mniejszych spotkań wykładowych, czy kameralnych prelekcji. Przed naszym mikrofonem wystąpili m.in. dr Mathias Rath, dr Alexandra Niedźwiecki, prof. Walentyna Burkowa, prof. Carmeello Rizzo, dr Peter Jentschura, Józef Krop, Jerzy Zięba, dr Hubert Czerniak, czy dr Szymon Grzywacz.

Na wydarzeniu w Arenie Gliwice, przedstawił się Jacek Safuta, znany wcześniej jako NEO, autor książki „Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes”. Cieszymy się, że możemy brać udział w promocji drugiego wydania, do którego autor dołączył jeszcze książkę kucharską.

Zawsze chcieliśmy łączyć ludzi, dlatego bardzo się cieszymy z kontaktów z ekologicznymi rolnikami, których produkty, po części dzięki nam mogą trafiać do mieszkańców miast. Regularnie na nasze wydarzenia zapraszamy Roberta Wagnera, Jarosława Jochemczaka, czy Grzegorza Śleziaka, a z Tadeuszem Rolnikiem nawet współorganizowaliśmy Ekologiczne Dożynki w jego gospodarstwie w Niebieszczanach.

To m.in. sklepy rolników, znalazły się na naszym Pasażu Pełni Zdrowia. Jest to miejsce, w którym możecie korzystać z wielu sklepów, których jakość produktów przetestowaliśmy już na sobie. Mamy też dla Was przygotowany specjalny kod rabatowy.

Gdy ograniczono naszą możliwość spotykania zorganizowaliśmy dwa Festiwale Online. Stały się one także zaczątkiem naszej telewizji śniadaniowej Pełnia Zdrowia TV.

Pełnia Zdrowia to także wydarzenia stricte rekreacyjnie. Wiemy jak ważne jest, żeby przebywać w towarzystwie ludzi, wśród których jest się rozumianym. Dlatego członkowie naszej społeczności regularnie mogą uczestniczyć w spływach kajakowych, kuligach, kolędowaniu, a nawet wczasach w Bułgarii.

Kontakt

Chcesz zorganizować z nami jakieś wydarzenie? 

Potrzebujesz porady w sprawie zakupów na Pasażu Handlowym? 

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej w sprawie imprez przez nas organizowanych?

Zadzwoń do mnie.

Ryszard Sadłoń

+48 602 308 928

ryszard@rsadlon.pl​