AleEko oferuje Państwu certyfikowaną żywność, naturalne kosmetyki, oraz wysokiej jakości suplementy.

Aliness to marka innowacyjnych suplementów diety dla osób aktywnych i świadomie dbających o zdrową suplementację. ALINESS – Bo skład ma znaczenie !!!

Produkty prozdrowotne wyprodukowane na bazie syberyjskich roślin, wyprodukowane wg własnej technologii.

Wyróżnia nas jakość. W naszym sklepie nie musisz sprawdzać etykiet. Produkty znanych i cenionych marek: VISANTO, Aliness, Formeds, Colway, Dary natury, Genactiv, Hauster….

Sklep i hurtownia internetowa z produktami z konopi siewnych Cannabis Sativa L.

Dystrybutor jonizatorów wody i powietrzamarki Aquator oraz pras do tłoczenia oleju ALFA.

Klinika Medycyny Zintegrowanej KawkaJe to miejsce, w którym pomagamy w powrocie do zdrowia i wskazujemy drogę do jego zachowania.

Systemy Nanotechnologii. Producent wody plazmowanej.

Książka: Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes + Kuchnia NEO

NOMAK- Jakość płynąca z natury. Najwyższej jakości produkty ekologiczne, suplementy diety olejki eteryczne i wiele więcej

Uprawa i sprzedaż prastarych odmian zbóż takich jak orkisz, żyto, płaskurka i samopsza. „Cała Polska piecze chleb”

ŻeńSzeń – korzeń życia. Od prawie 30 lat na naszym gospodarstwie ekologoicznym uprawiamy żeń-szeń. Oferujemy go pod różnymi postaciami.

Narum
producent i dystrybutor probiotyku Narine – najsilniejszej prozdrowotnej bakterii świata.

Instytut Ozonoterapii Salus. Leczy pacjentów korzystającz dorobku medycyny komplementarnej. W ośrodku przyjmuje dr Szymon Grzywacz

Czerpiąc z ekologicznych warzyw i owoców tworzymy wyjątkowe produkty, które w naturalny sposób przywracają równowagę mikroflory bakteryjnej jelit.

Instytut Zdrowia i Urody.
Instytut Zdrowia i Urody to wspaniałe, kobiece miejsce, łączące usługi specjalistów od świetnego samopoczucia.

Make Balance

Testy Omega 3,6,9 płynności błony komórkowej i Produkty Paula Claytona olei Omega 3 micelarne rybie oraz z alg, beta glukany, prebiotyki wit. i minerały

Hauster®
jest doświadczona polską firmą prężnie rozwijającą się na rynku ochrony zdrowia. Jako producent wyrobów farmaceutycznych dostarczamy bezpieczne i sprawdzone preparaty.  Uzupełniamy codzienną dietę w wysokiej jakości produkty.