Arek Trześniowski podczas Festiwalu NA STARYCH WIBRACJACH

Podczas naszego Festiwalu PEŁNIA ZDROWIA NA STARYCH WIBRACJACH, jako drugi na scenie pojawi się Dotyk Dla Zdrowia Arkadiusz Trześniowski.

Arek jestem dyplomowanym naturoterapeutą łączącym w swej pracy najskuteczniejsze metody fizjo i naturoterapii. Posiada wieloletnią praktykę w zakresie likwidowania i usprawniania szeregu dolegliwości. W terapiach wykorzystuje wiedzę i odpowiednie techniki z zakresu akupunktury, klawiterapii, muzykoterapii dogłębno komórkowej, hirudoterapi, terapii czaszkowo-krzyżowej, osteopatii, terapii manualnej oraz kilkunastu sprawdzonych metod masażu z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik. Bardzo często przyczyna bólu, czy dysfunkcji leży w miejscu oddalonym od jego fizycznych objawów.

Podczas wykładu pt. “Wpływ muzyki na zdrowie. Kilka słów o muzykoterapii” Arek skupi się na muzykoterapii dogłębno – komórkowej. Wykorzystująca naturalną falę dźwiękową Muzykoterapia Dogłębna – Komórkowa, jest nowo odkrytą metodą wspomagającą terapie, której przypisuje się wysoką skuteczność. Opiera się na kilkunastu technikach opracowanych przez dr Barbarę Romanowską, które powstały m.in. na podstawie badań nad dźwiękiem, przeprowadzonym w USA i Francji. Badania naukowe wykonane w Lambdoma Institute przez dr Barbarę Hero udowodniły, że organy wewnętrzne człowieka, jak również neuroprzekaźniki, posiadają swoje własne określone częstotliwości zdrowia i wystarczy być do nich dostrojonym, by być zdrowym. Brak harmonii oznacza chorobę.