Nowa książka Jacka Safuty: “Otwórz oczy”

Moi drodzy! Już w przyszłym tygodniu ukaże się moja nowa książka pt. “Otwórz oczy, póki nie jest za późno! ONI czają się w mroku”W taki sposób ją zapowiem:„Międzynarodowe śledztwo w sprawie zamachów na bliźniacze wieże WTC w 2001 r. nie wskazało winnych, ale ONI przecież istnieją. Czy to możliwe, że śledczy nie znaleźli wystarczających dowodów czy może je zataili?Spróbujemy zebrać dowody i ustalić:

 kim ONI są…
 jakie są ICH motywy…
 jakie stosują metody…
 kogo się boją…
 czy mogą czyhać na Twoje prawa obywatelskie, majątek, a nawet życie w taki sprytny sposób, że niczego nie podejrzewasz? Przecież nie wyrządziłeś IM szkody, nie wiesz nawet kim są i że w ogóle istnieją…
 jak się przed NIMI bronić…
 czy teorie spiskowe ostatnich lat to brednie płaskoziemców czy prawdziwe spiski…
 czym jest bogactwo i jak je osiągnąć…” 😉

Oto co o tej książce sądzi znany Wam dziennikarz i muzyk Jan Pospieszalski:„Jeżeli przeczytasz uważnie tę książkę, nic już nie będzie takie samo… …rzeczywistość, którą razem z nim odkryjemy nie jest powszechnie dostępna. Trzeba ją z mozołem wyciągać na światło dzienne. Z temperamentem dziennikarza śledczego, z kompetencjami rasowego analityka, autor przeprowadza nas przez skomplikowane zagadnienia, które dla większości odbiorców mediów mają być tajne……wraz z autorem zachęcam by otworzyć oczy. Mimo, że potem niektóre obrazy będą już nie do od-zobaczenia…”