Eksperymenty medyczne na ludziach zdrowych

#plandemia #Matrix #NWO #Gates #Rockefeller
Przeciwko nam – społeczeństwu, zwykłym ludziom, toczy się wojna i przybiera coraz bardziej drastyczne formy, dlatego po raz kolejny publikuję fragment mojej książki “Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes”. Tym razem fragment opowieści o powiązaniach polityków i koncernów farmaceutycznych. Temu tematowi poświęciłem w książce wiele miejsca, bo to rak, który toczy tkankę polityczną i społeczną:

“…W 1938 r. prezydent Roosevelt podpisał ustawę o FDA (Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności i Leków), pozwalając tej instytucji zakazywać dopuszczenia do obrotu dowolnego leku lub żywności, a dopuszczać tylko te, których bezpieczeństwo i skuteczność zbadano. Co w tym złego, przecież to dla dobra społecznego? Przypomnij sobie drzwi obrotowe Monsanto z rozdziału 3. Pokazują, jak pracownicy FDA i koncernów farmaceutycznych oraz politycy, urzędnicy i sędziowie obsadzają na zmianę tę karuzelę intratnych stanowisk. Przypomnij sobie też, kto finansuje badania prowadzone w FDA. To właśnie otwarło koncernom farmaceutycznym nieznaną wcześniej, przyspieszoną ścieżkę do władzy i pieniędzy. [A jak pewnie słyszałeś “szczepionka” na koronawirusa ma być w Polsce już 18 styczna, choć jeszcze przed chwilą niektórzy naukowcy twierdzili, że jej zbadanie potrwa wiele lat, a inni, że jej jest stworzenie jest niemożliwe, bo wirus mutuje, podobnie jak grypa sezonowa – przypis aktualny, nie z książki]

Podczas II wojny światowej I.G. Farbenindustrie AG było konsorcjum firm chemicznych i farmaceutycznych, powstałym poprzez konsolidację m.in. firm: Bayer, BASF i Hoechst. I.G. Farben w obozie w Oświęcimiu testowało „leki” i szczepionki na więźniach, tak jak obecnie robi się to na zwierzętach laboratoryjnych (od 2017 r. w USA legalnie też na ludziach, o czym będzie później), oraz stosowało własnej produkcji gazy bojowe, jak cyklon B w komorach gazowych. Podczas procesów norymberskich specjalnie dla I.G. Farben odbył się oddzielny, szósty proces, w którym 24 dyrektorów zostało oskarżonych o zbrodnie wojenne, ale tylko 13 uznano za winnych. Skazano ich na symboliczne (w stosunku do popełnionych zbrodni) kary więzienia od 1,5 roku do 8 lat. Prokurator Josiah DuBois podsumował wynik procesu, stwierdzając: „Na taki lekki wyrok nie skarżyłby się nawet złodziej kurczaków”. Ale i tak nie odbyli nawet tych śmiesznych kar w całości. Dość szybko prawie wszyscy zostali „przeniesieni” do USA i zatrudnieni jako konsultanci amerykańskich koncernów, m.in. farmaceutycznych. W latach 1950–1980 ci sami zbrodniarze pełnili ponownie funkcje w zarządach i radach nadzorczych… Bayer, BASF i Hoechst (teraz pod nową nazwą Sanofi Aventis)! Tak, tych samych koncernów, które dopuściły się ludobójstwa! Myślisz, że to teoria spiskowa? Podam Ci nazwiska, więc możesz sprawdzić samodzielnie. Fritz TerMeer to członek zarządu I.G. Farben w latach 1926–1945, odpowiedzialny za zbudowanie fabryki w obozie w Oświęcimiu i testy na więźniach. Został skazany w Norymberdze na 7 lat, ale dzięki Rockefellerom wyszedł już po 2 latach. Niedługo później został przewodniczącym Rady Nadzorczej Th. Goldschmidt AG, zastępcą przewodniczącego Rady Nadzorczej Commerzbank-Bankverein AG, członkiem Zarządu Waggonfabrik Uerdingen, Duesseldorfer Waggonfabrik AG, Bankverein Westdeutschland AG oraz Zjednoczonych Przedsiębiorstw Przemysłowych AG. Raczej źle mu się nie powodziło:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fritz_ter_Meer (dostęp: 15.12.2017)

Inny przypadek to Walter Schreiber, profesor medycyny w stopniu generała, nazistowski zbrodniarz odpowiedzialny za pseudomedyczne eksperymenty na więźniach obozów koncentracyjnych. Ten gość nie tylko nie został skazany, ale uniknął nawet oskarżenia. Po skandalicznym ujawnieniu jego pracy w Air Force School of Medicine w USA wyjechał do Argentyny, gdzie zmarł z przyczyn naturalnych:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Walter_Schreiber… (dostęp: 15.12.2017)

Kolejny zbrodniarz to Hubertus Strughold. To lekarz, który prowadził badania na temat wpływu aeronautyki na organizm człowieka. W USA został tak bardzo doceniony, że długo nazywany był ojcem medycyny kosmicznej. Dopiero w 2006 r. został usunięty z Międzynarodowej Komnaty Chwały Zdobywców Kosmosu w Muzeum Historii Kosmosu w Alamagordo, w Nowym Meksyku:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Hubertus_Strughold (dostęp: 15.12.2017)

Unikanie odpowiedzialności dotyczyło nie tylko lekarzy, farmaceutów i chemików. Arthur Rudolph, twórca rakiety V2 i dyrektor fabryki Mittelwerk, gdzie zamordowano od 12 do 20 000 więźniów, otrzymał obywatelstwo amerykańskie i został współtwórcą rakiety Pershing oraz Saturn 5, która uczestniczyła w lądowaniu na Księżycu w ramach misji kosmicznej Apollo. Luksusowe życie w Ameryce to kara za zbrodnie? No, ale był przydatny:
https://en.wikipedia.org/wiki/Arthur_Rudolph (dostęp: 15.12.2017)

Bez wiedzy i zgody prezydenta Trumana to wszystko nie mogłoby się wydarzyć. Zresztą formalnie zaaprobował całą operację w kwietniu 1946 r. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o luksusowym życiu zbrodniarzy wojennych, które zapewniły im amerykańskie władze, szukaj informacji o operacji Paperclip. Na prezydencie Trumanie nie zamierzam skończyć opowieści o Truman Show lub Matrixie. Wybierz sobie, którą nazwę tego przedstawienia wolisz…”

Teoria spiskowa? Nic z tego – rzetelna analiza faktów podana w bardzo przystępny sposób. Dużo więcej, również na temat koncernu Bayer, który po połączeniu z Monsanto (farmaceutyki, agrochemia, GMO, glifosat, broń chemiczna i biologiczna), jest jednym z największych trucicieli świata w książce.

Ciąg dalszy nastąpi…
Książka “Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes” nie tylko przeraża i uświadamia, ale też prezentuje kompletną terapię, skutkującą pełnym wyleczeniem wszelkich chorób przewlekłych. Nie jest to żadna cudowna pigułka. Dlatego potrzebna jest wiedza, trudna zmiana nawyków, determinacja i kilka miesięcy czasu…
Niestety nie ma dróg na skróty, którą obiecuje wielu hochsztaplerów pod szyldem zarówno medycyny akademickiej, jak i naturalnej…

Udostępniajcie, zmieńmy świat na lepsze, najpierw ten swój mały, a potem cały… a obrazek po prostu pasował jak ulał to tekstu i jest bardzo na czasie, bo przecież w tym biznesie przez 100 lat nic się nie zmieniło (chyba, że na gorsze)…

Jacek Safuta “NEO”, autor książki “Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes”